Продавець Дентал-Клуб розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
651 відгук
Номер viber 0634771503, telegram @dentalclubkyiv

Дорогі друзі! 06.05.2024 - вихідний день. Замовлення приймаються виключно через сайт, обробка замовлень здійснююється у порядку черги. Номер для viber 0634771503, або Telegram @dentalclubkyiv. Все буде Україна!

Дентал-Клуб
+380 (98) 902-01-17
+380 (95) 902-01-17
+380 (93) 902-01-17
Додати відгук

Штучні зуби для протезів

Інноваційний продукт, який ми з гордістю представляємо в даній публікації, - це абсолютно нова серія п'ятишарових штучних зубів Vertex Quint. Серія Quint представлена гамою колірних відтінків A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, C4, D2, D3 і D4.

5-шарова морфологічна технологія побудови

Завдяки інноваційній пятишаровій морфологічній технології вдалося досягти різноманітності матеріалу. Це допомагає створити набагато більш повноцінне колірне сприйняття зуба. У матеріалах серії Vertex Quint мова йде не просто про непрозоре на прозорому шарі, а про нарощування п'яти шарів різної щільності з колірними характеристиками. Це дозволяє відтворити в матеріалі ефект метамерії *, характерний для природних зубів. Високо цінується "ефект хамелеона", що проявляється в лійці Vertex Quint поряд з натуральними матеріалами або замість них.

Зручність використання

Пацієнт більше не буде відчувати, що у нього в роті знаходиться протез. Його відчуття будуть більш природні порівнянно з керамічною коронкою. Ми впевнені в тому, що позитивне відчуття навіть посилиться, так як матеріал вибудовується шарами на основі центру з переважно теплими колірними пігментами - так само, як це відбувається в природі. Крім того, ми додали матеріал в пришийковій області темніший відтінок. Саме завдяки цьому не так кидається в очі відтінок в місці зіткнення з базової пластмасою протеза.

Збереження кольору при сточуванні

У випадках обмеженого простору зубний технік може застосувати сточування частини пришийної або піднебінної поверхні. Навіть в таких випадках Vertex Quint збереже свій колір завдяки достатній щільності. Більш того, в умовах різного освітлення Vertex Quint демонструє найкращу непрозорість у порівнянні з натуральними матеріалами.

Побудова в п'ять шарів

Завдяки технології побудови в п'ять шарів, створених, в свою чергу, з п'яти різних композицій матеріалів, науково-дослідному відділу Vertex-Dental вдалося винайти матеріал, котрий відрізняється як міцністю, так і чудовими властивостями взаємодії з базовими полімерними матеріалами зубного протезування, виготовленими Vertex. Ми рекомендуємо використовувати пластмаси Vertex Rapid Simplified (базисна пластмаса гарячої полімеризації) для техніки пресування, Vertex Castavaria або Vertex Castapress (пластмаси холодної полімеризації) для холодного лиття Vertex Implacryl для мостовидних протезів на імплантатах і для протезів з замковим кріпленням.

Фірма Vertex-Dental Активно працює на міжнародному ринку, з центральним офісом в місті Зайст, вже понад 70 років є провідною компанією в області інноваційних продуктів зубного протезування, здатних задовольнити найвибагливішого клієнта. Vertex-Dental прагне зайняти лідируючу позицію на ринку, щоб професійні стоматологи бачили в продукції високий стандарт якісних рішень в зубному протезуванні, яким можна довіряти.

Міцний, надійний і стійкий колір

Поверхня штучного зуба з боку щоки і ріжучого краю створюється з'єднанням полімерів з високим молекулярною вагою (тобто високим числом мономерних молекул в полімерному ланцюгу), тим самим досягаеться міцність і довговічність матеріала. Він не пористий тому не чутливий до зубного налету, і такі фактори як кава, чай або вино, не можуть впливати на колір матеріалів серії Vertex Quint, зуби зберігають свій колір при тривалому використанні.

Відмінні результати випробувань

В ході випробувань була створена вдала комбінація матеріалів PMMA і DCL без наповнювачів, завдяки чому матеріал має висококласні характеристики з точки зору довговічності, міцності і прилипання. Ці характеристики знаходять своє вираження в чудових результатах випробувань. Пластмаси серії Vertex Quint демонструють на 40% меншу абсорбцію (всмоктування матеріалом вологи), на 56% менша зміна кольору під впливом харчових продуктів і більш високу міцність в порівнянні з середньостатистичними результатами випробувань стоматологічних матеріалів від виробників зі світовим ім'ям.

Міжнародні дослідження

Матеріали серії Vertex Quint пройшли випробування по системам різних міжнародних норм, таких як ISO 22112: 2005 "Штучні зуби для протезів" і ISO / TS 14569-2: 2001 "Матеріали стоматологічні. Керівництво по випробуванню на зносостійкість ". Крім того, матеріали Vertex Quint відмінно пройшли різні тести на біосумісність *, наприклад, на цитотоксичність *, мутагенність * (тест Амеса), чутливість і короткострокову токсичність. Проведено також випробування стимулюючого впливу на ротову порожнину, що показали відсутність ефекту стимуляції слизової оболонки. Результати випробувань підтверджуються різноманітними дослідженнями, проведеними шанованими науково-дослідними інститутами, наприклад інститутом NIOM (Норвегія).

Широкий асортимент штучних зубів серії Quint

Асортимент нашої серії стоматологічних матеріалів Vertex Quint складений з метою повного задоволення повсякденних потреб фахівців із зубного протезування. Серія включає в себе 10 різних моделей чоловічих передніх верхніх зубів як квадратної, так і трикутної форми, та 4 моделі жіночих передніх верхніх зубів (пикнічний тип) і 8 передніх нижніх зубів. Додатково пропонується 9 повних комплектів верхніх і нижніх задніх зубів, з яких 7 формувальних пар мають кут жувальних бугрів між 22 і 28 градусами і 2 пари з кутом в 0 градусів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner