Кошик
395 відгуків
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
 • Dental-Club
 • Новини
 • LEVANTE народжена творчим генієм PININFARINA - оригінальна лінія ручок MEDESY.
Дорогі друзі!Через технічні проблеми оброблення замовлень почнеться з 8/07/20. Замовлення приймаються виключно через сайт. Всі замовлення оброблюємо у порядку черги, обробка замовлення може займати 1-2 робочі дні.Просимо звернути Вашу увагу на те, що суми у замовленні при отриманні будуть округлятися до цілих значень у звязку з вилученням з обігу копійок. Не панікуйте та мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе!

LEVANTE народжена творчим генієм PININFARINA - оригінальна лінія ручок MEDESY.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ, ЧИСТОСТЬ ЛІНІЙ, ІННОВАЦІЯ: відмінні значення, глибоко відбиті в ДНК PININFARINA...

30.01.20

LEVANTE народжена творчим генієм PININFARINA - оригінальна лінія ручок MEDESY.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ, ЧИСТОСТЬ ЛІНІЙ, ІННОВАЦІЯ: відмінні значення, глибоко відбиті в ДНК PININFARINA, застосовані в їхніх найважливіших творіннях як Ferrari 458 Spider, олімпійський факел для зимових Олімпійських ігор 2006 року у Туріні, контрольна вежа нового аеропорту Стамбула, яхта Princess Y85. Ці функції були застосовані також для підходу до нашого проекту LEVANTE. Завдання проекту полягала у створенні нового дизайну рукоятки, який міг би забезпечити збереження високого стандартного функціоналу, а також поліпшення ергономіки для задоволення потреб у великому комфорті кінцевого споживача. Подібно до того, що вітер може швидко перетворитися з легкого вітерця в переважну силу, таким чином, лінія LEVANTE забезпечує найтонший комфорт і найбезпечніший захват, завдяки поєднанню ідеальної гармонії у формах та вибраних матеріалах.

БАТТІСТА «ПІНІН» ФАРІНА: «Ви запитуєте мене, що означає італійський стиль. Це означає узгодження ліній і відчуття пропорції, простоту і гармонію ліній так, що коли минуло чимало часу, можна все-таки помітити щось живе, ніж пам'ять про красу ».

СЕРГІО ПІНІНФАРІНА: "Краса форми - це результат глибокої прихильності, спрямованої на досягнення максимальної якості, а сам дизайн стає місцем зустрічі між формою та технологією, смаком та функціональністю. Схоже, ніщо не пристосовується до так званого італійського генія більше, ніж це постійне напруження для гармонізації краси та функціональності ».

 
 
Інші новини
 • 06.03.20 Весна із Diaswiss
  Весна із Diaswiss

  Зустрічай, нова грандіозна акція - "Весна із Diaswiss".  Кожну неділю, на протязі усієї весни ми будемо виставляти певну кількість позицій із максимально можливими знижками до 40%.

  Повна версія новини
 • 27.11.19 Чорна П'ятниця 29.11.19
  Чорна П'ятниця 29.11.19

  Наближається найбажаніший для шопоголіків день - Чорна П'ятниця! Дентал-Клуб не може обійти стороною це свято, а тому ми зробимо для Вас, наші дорогі клієнти-друзі, невеличке свято :-) Ми підберемо цікаві позиції, на які будуть реальні знижки.

  Повна версія новини
Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4