Кошик
352 відгуків
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
Дорогі друзі!Всі замовлення оформлюються тільки через сайт, обробляються в порядку черги. В деякому випадку обробка замовлення може зайняти до 5 робочих днів.Просимо звернути Вашу увагу на те, що суми у замовленні при отриманні будуть округлятися до цілих значень у звязку з вилученням з обігу копійок.

Несподіваний пакунок від клієнта!

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дійсно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

03.07.19

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Ми були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дісно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

І хоч ми знайшли невеличку помилочку в назві на малюнку, наш відділ  графічного дизайну виправив цей недолік,  дотримуючись авторського стилю. В знак поваги та вдячності, ми розміщуємо цей малюнок на банері, та плануємо використовувати його в подальшому при оформленні наших стендів та сувенірної продукції. З Вашого дозволу звичайно!! Щиро Вам дякуємо!

 

Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4