Кошик
391 відгук
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
Дорогі друзі!Замовлення приймаються через сайт. Під час дії карантину наш інтернет-магазин працює у штатному режимі, наразі всі замовлення оброблюємо у порядку черги, обробка замовлення може займати 1-2 робочі дні. Не панікуйте та мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе!Очікуйте на подальшу інформацію.

Несподіваний пакунок від клієнта!

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дійсно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

03.07.19

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Ми були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дісно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

І хоч ми знайшли невеличку помилочку в назві на малюнку, наш відділ  графічного дизайну виправив цей недолік,  дотримуючись авторського стилю. В знак поваги та вдячності, ми розміщуємо цей малюнок на банері, та плануємо використовувати його в подальшому при оформленні наших стендів та сувенірної продукції. З Вашого дозволу звичайно!! Щиро Вам дякуємо!

 

Інші новини
Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4