Кошик
397 відгуків
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
Дорогі друзі! Замовлення приймаються виключно через сайт. Всі замовлення оброблюємо у порядку черги, обробка замовлення може займати 1-2 робочі дні.Просимо звернути Вашу увагу на те, що суми у замовленні при отриманні будуть округлятися до цілих значень у звязку з вилученням з обігу копійок. Не панікуйте та мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе!

Несподіваний пакунок від клієнта!

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дійсно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

03.07.19

Минулої неділі ми отримали несподіваний пакунок на відділенні пошти. Ми були вражені, адже ми отримали не повернення та не обмін! Вдячний клієнт надіслав нам авторський малюнок. Ми дісно, дуже Вам вдячні Олечко за такий презент!

І хоч ми знайшли невеличку помилочку в назві на малюнку, наш відділ  графічного дизайну виправив цей недолік,  дотримуючись авторського стилю. В знак поваги та вдячності, ми розміщуємо цей малюнок на банері, та плануємо використовувати його в подальшому при оформленні наших стендів та сувенірної продукції. З Вашого дозволу звичайно!! Щиро Вам дякуємо!

 

Інші новини
Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4