Продавец Dental-Club развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
447 отзывов
Купуй товари зі знижкамиКупити
Дорогі друзі, всі замовлення зараз приймаються через сайт у звязку з червоною зоною та вiддаленою роботою менеджерiв, у деяких випадках обробка може зайняти 1-2 робочі дні.Самовивiз зараз не працює. Якщо виникнуть питання пишiть нам на VIBER: 0990649565. Просимо звернути увагу на те, що сума у замовленні при отриманні буде округлятися до цілих значень, у звязку з вилученням з обігу копійок. Мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе! :-)

Оригінальна лінія інструментів MEDESY - LEVANTE by PININFARINA

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

 Оригінальна серія ручок Levante розроблена найвідомішою італійською фірмою PININFARINA на замовлення виробника стоматологічних інструментів MEDESY.

 

Італійське мистецтво

Нова лінійка MEDESY, LEVANTE створена творчою компанією PININFARINA 

Як і назва вітру, що бере свій початок у серці Середземномор'я, колисковій мистецтва, нова лінія MEDESY народилася там, де генерується найвишуканіший італійський дизайн.

Оскільки вітер може перетворитися за мить з легкого вітерця на ураган, так і лінія LEVANTE гарантує як делікатність найвишуканішого комфорту, так і впевненість у максимальному зчепленні завдяки гармонії його форм і матеріалів.

ЕЛЕГАННІСТЬ, ЧІТКІ ЛІНІЇ, ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН – саме це  характерні ознаки стилю PININFARINA, які були чудово застосовані для вивчення та реалізації  проекту LEVANTE.

Проект

Проект LEVANTE був створений за принципом скульптурних форм: ми почали поступово видаляючи зайве, щоб зосередити увагу на сутності форми.Ручка виражає точку зустрічі форми та технології, смаку та функціональності, повністю передаючи філософію компанії, для якої "дизайн є інструментом для гуманізації інновації".

Підхід до створення LEVANTE був подвійний:

- Удосконалення матеріалу, щоб зосередити увагу на ергономіці.

- Дизайн продукту, який був би знаковим.

Ручка LEVANTE - це ідеальний баланс між ергономічною ефективністю ручки, що оптимізує зчеплення,та дизайном, який в свою чергу підкреслює м'які лінії, котрі ідеально відповідають анатомії руки під час тримання.

Ергономіка

Мета проекту: створити новий дизайн, який міг би підтримувати точну функціональність ручки, а також підвищувати комфорт та  її ергономічність, саме ці характеристики є суттевими для кінцевого споживача.

Детальний аналіз доступних на ринку матеріалів,їх текстури, та специфічні особливості, проводився до того часу, поки не був обраний найкращий тип силікону.Безпечний матеріал, сертифікований та затверджений FDA*(Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США),який підходить також для використання в харчовій промисловості. З боку ергономіки був проведений точний аналіз для визначення різних сил які потрібні, поки стоматолог тримає та використовує інструмент.Точний аналіз даних, пов'язаний із силою  тяги та натискання, а також з можливістю обертання інструменту, був важливим для того, щоб створити конструкцію, коли силіконова текстура, завдяки своїм властивостям, збільшує зчеплення та дозволяє міцно тримати предмет навіть під час носіння рукавичок.

 

Трикутний профіль – більше зчеплення в передній частині ручки.

Круглий профіль: делікатне натискання / обертання. Це дозволяє стоматологу вибирати, як саме тримати ручку.

Кольори

Лінійка LEVANTE доступна у багатьох кольорових варіантах . Кожен колір вказує на певне використання інструменту, тим самим полегшуючи роботу професіонала.

Дизайн

PAOLO PININFARINA: «Наша компанія PININFARINA завжди захоплювалася новими технологіями. Дизайн - це інструмент гуманізації інновацій ".

LEVANTE - це ідеальне вираження італійського стилю: витонченість форм та гармонія в пропорціях, які виражають вишуканість у кожній деталі.

 

 

Оригінальну версію тексту Ви можете знайти на сайті виробника  levante.medesy.it

  

Меню
Производитель
  • 31
Фильтры
Диапазон цен, грн
Наличие
  • 24
Тип
  • 28
Тип инструмента
  • 28
+380 (98) 902-01-17
+380 (95) 902-01-17
+380 (93) 902-01-17
Dental-Club
ул. Кирриловская, 117, Киев, Украина
Карта

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner