Кошик
395 відгуків
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
Дорогі друзі!Через технічні проблеми оброблення замовлень почнеться з 8/07/20. Замовлення приймаються виключно через сайт. Всі замовлення оброблюємо у порядку черги, обробка замовлення може займати 1-2 робочі дні.Просимо звернути Вашу увагу на те, що суми у замовленні при отриманні будуть округлятися до цілих значень у звязку з вилученням з обігу копійок. Не панікуйте та мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе!

Сердце Італії - ВИРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ #AMOITALIANO

Сердце Італії - ВИРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ   #AMOITALIANO
MEDESY віддає шану італійському духу творчості своєю лінією LEVANTE , і як завжди MEDESY надає своїм споживачам чудову італійську якість та креативність

18.05.20

ІТАЛІЯ відроджується як і її люди, і тому коли тиша зникне, вони будуть сильнішими та яскравішими, ніж будь-коли. Та не тільки люди, а й їх творчість буде, такаж жива і яскрава, як кольори нашого прекрасного прапора.

 

Зелений, як наші сподівання на кращий світ, 

Білий - на новий старт,

                                                      Червоний - як пристрасть, яка оживляє концепцію Made in Italy.

 

Ми будемо сильніше шанувати великих чоловіків і жінок, які зробили Італію чудовою країною, сповненою мистецтва та геніальних ідей. З надією на кращий світ для наших дітей, ми будемо прославляти дорогоцінний спадок наших предків.

MEDESY віддає шану італійському духу творчості своєю лінійкою інструментів LEVANTE, чистою сутністю елегантності Made in Italy, що демонструє неповторний художній геній всесвітньо відомий дизайнер Pininfarina. Як завжди MEDESY надає своїм споживачам чудову італійську якість поряд з італійською креативністю, компанія не тільки націлена на створення продукції, але і також дуже клієнторієнтована - обслуговування клієнтів та вирішення потреб завжди проводиться на унікальному та найвищому рівні.

 

Оригінальна стаття доступна за посиланням: https://www.medesy.it/it/news/omaggio-alla-creativita-italiana/

 

Інші статті
Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4