Кошик
398 відгуків
АКЦІЯ ТИЖНЯКупити зі знижкою
  • Dental-Club
  • Статті
  • Оригінальна серія ручок MEDESY - LEVANTE розроблена відомою італійською фірмою PININFARINA
Дорогі друзі! Замовлення приймаються виключно через сайт. Всі замовлення оброблюємо у порядку черги, обробка замовлення може займати 1-2 робочі дні.Просимо звернути Вашу увагу на те, що суми у замовленні при отриманні будуть округлятися до цілих значень у звязку з вилученням з обігу копійок. Не панікуйте та мийте руки, міцьного здоров'я вам. Бережіть себе!

Оригінальна серія ручок MEDESY - LEVANTE розроблена відомою італійською фірмою PININFARINA

Оригінальна серія ручок MEDESY - LEVANTE розроблена відомою італійською фірмою PININFARINA
Нова, оригінальна лінійка ручок MEDESY, під назвою Levante, створена найвідомішою італійською фірмою PININFARINA. Елегантність, чіткі лінії, інноваційний дизайн – це невід’ємні характеристики стилю, яких притримуються ще з часів заснування фірми.

30.01.20

 Оригінальна серія ручок Levante розроблена найвідомішою італійською фірмою PININFARINA на замовлення виробника стоматологічних інструментів MEDESY.

Італійське мистецтво

Нова лінійка MEDESY, LEVANTE створена творчою компанією PININFARINA 

Як і назва вітру, що бере свій початок у серці Середземномор'я, колисковій мистецтва, нова лінія MEDESY народилася там, де генерується найвишуканіший італійський дизайн.

Оскільки вітер може перетворитися за мить з легкого вітерця на ураган, так і лінія LEVANTE гарантує як делікатність найвишуканішого комфорту, так і впевненість у максимальному зчепленні завдяки гармонії його форм і матеріалів.

ЕЛЕГАННІСТЬ, ЧІТКІ ЛІНІЇ, ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН – саме це  характерні ознаки стилю PININFARINA, які були чудово застосовані для вивчення та реалізації  проекту LEVANTE.

Проект

Проект LEVANTE був створений за принципом скульптурних форм: ми почали поступово видаляючи зайве, щоб зосередити увагу на сутності форми.Ручка виражає точку зустрічі форми та технології, смаку та функціональності, повністю передаючи філософію компанії, для якої "дизайн є інструментом для гуманізації інновації".

Підхід до створення LEVANTE був подвійний:

- Удосконалення матеріалу, щоб зосередити увагу на ергономіці.

- Дизайн продукту, який був би знаковим.

Ручка LEVANTE - це ідеальний баланс між ергономічною ефективністю ручки, що оптимізує зчеплення,та дизайном, який в свою чергу підкреслює м'які лінії, котрі ідеально відповідають анатомії руки під час тримання.

Ергономіка

Мета проекту: створити новий дизайн, який міг би підтримувати точну функціональність ручки, а також підвищувати комфорт та  її ергономічність, саме ці характеристики є суттевими для кінцевого споживача.

Детальний аналіз доступних на ринку матеріалів,їх текстури, та специфічні особливості, проводився до того часу, поки не був обраний найкращий тип силікону.Безпечний матеріал, сертифікований та затверджений FDA*(Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США),який підходить також для використання в харчовій промисловості. З боку ергономіки був проведений точний аналіз для визначення різних сил які потрібні, поки стоматолог тримає та використовує інструмент.Точний аналіз даних, пов'язаний із силою  тяги та натискання, а також з можливістю обертання інструменту, був важливим для того, щоб створити конструкцію, коли силіконова текстура, завдяки своїм властивостям, збільшує зчеплення та дозволяє міцно тримати предмет навіть під час носіння рукавичок.

Трикутний профіль – більше зчеплення в передній частині ручки.

Круглий профіль: делікатне натискання / обертання. Це дозволяє стоматологу вибирати, як саме тримати ручку.

Кольори

Лінійка LEVANTE доступна у багатьох кольорових варіантах . Кожен колір вказує на певне використання інструменту, тим самим полегшуючи роботу професіонала.

Дизайн

PAOLO PININFARINA: «Наша компанія PININFARINA завжди захоплювалася новими технологіями. Дизайн - це інструмент гуманізації інновацій ".

LEVANTE - це ідеальне вираження італійського стилю: витонченість форм та гармонія в пропорціях, які виражають вишуканість у кожній деталі.

Оригінальну версію тексту Ви можете знайти на сайті виробника  levante.medesy.it

  

Інші статті
Меню
+380679110488
+380935120233
+380954743770
Dental-Club
Україна Київ вул.Тулузи 4